ochrana zboží v obchodech

Ochrana zboží

V současné době, kdy množství zboží na trhu roste, zvyšuje se také počet krádeží v obchodech a obchodních domech. Každá krádež je pro Vaši firmu pochopitelně ztrátou. Pokud je této ztrátě zabráněno, je ziskem pro majitele. Dle průzkumu lze počet krádeží snížit až o 80 % zásluhou zařízení na ochranu zboží. Obsluha se nemusí zabývat hlídáním zboží, ale může se lépe věnovat prodeji a zákazníkům.

 

Ochrana zboží a předmětů v obchodech proti krádeži.

RF systémy na ochranu zboží nacházejí svoje využití zejména při ochraně konfekce, prádla a dalších textilních výrobků, obuvi a kožené galanterie, potravin, alkoholických nápojů a drogerie, sportovního zboží, keramiky, skla, hraček, apod. Výhodou RF systémů je jejich nižší pořizovací cena, jako nedostatek RF systémů se mohou považovat větší rozměry etiket, zejména samolepek. Pro maximální zvýšení úrovně ochrany se používají také přídavné detekční rámy.

Detekční brána může být vybavena jednoduchým horizontálním počítadlem návštěvníků, které slouží k orientačnímu přehledu návštěvnosti prodejny. Pro přesné měření návštěvnosti a následné použití statistik k marketingovým účelů využívají prodejní sítě profesionální systém počítání návštěvníků.