Profil společnosti

Společnost Kelcom International

 

Firma KELCOM vznikla v roce 1969 v Kanadě ve městě WINDSOR, se zaměřením v oblasti zabezpečovací a telekomunikační techniky. V následujících letech využila bohatých marketingových a pracovních zkušeností, které zúročila v nových firemních pobočkách - Chathane, Saonii a na Floridě v USA. V roce 1991 přenesla svou sféru zájmů mimo jiné i do Československa, kde nyní působí v s více než dvaceto pobočkami na území české a slovenské republiky.

Každé z těchto zastoupení je připraveno nabídnout klientovi zabezpečovací zařízení špičkové úrovně formou komplexní služby, počínaje poradenským a konzultačním servisem, přes projekční činnost, vlastní montáž a realizaci, až po dokonalý záruční a pozáruční servis .

 

Společnost Kelcom Ústí nad Labem s.r.o.

 

Koncesní pobočka Kelcomu v Ústí nad Labem vznikla v roce 1994. Za 16 let své existence jsme dodali a nainstalovali víc jak 3000 bezpečnostních systémů různé velikosti.

Jsme českým zástupcem společností, působící v oboru dodávek a montáže veškerých slaboproudých instalací. Snahou naší firmy a všech jejich zaměstnanců je v maximální míře vyhovět všem požadavkům zákazníka. Zaměstnanci firmy jsou vyškoleni přímo ve výrobních závodech nebo u přímých zastoupení dodavatelských společností. 

Systémy navrhujeme od nejjednodušších až po rozvětvené nebo kombinované se speciálními požadavky klientů. Veškeré komponenty dodávané naší firmou jsou schválené pro použití v ČR. Pro naše zákazníky zajišťujeme nepřetržitý 24 hodinový servis. Jsme připraveni vyhovět všem Vašim požadavkům v oblasti slaboproudých instalací a splnit Vám všechny Vaše představy o kvalitních a pružných službách.

Leoš Kukačka - Kelcom Ústí nad Labem s.r.o.